Odkurzacz 3w1 domowy, warsztatowy, biurowy do pieca kominka 2000W

189,00 zł

sprzedam


Odkurzacz Nakło nad Notecią, domowy, Nakło nad Notecią, warsztatowy, Nakło nad Notecią, biurowy Nakło nad Notecią, pieca Nakło nad Notecią, kominka Nakło nad Notecią, 2000W Nakło nad Notecią

odkurzacz Nakło nad Notecią, 3w1 Nakło nad Notecią, dom Nakło nad Notecią, warsztat Nakło nad Notecią

MOCNY ODKURZACZ, DMUCHAWA A TAKŻE SEPARATOR KOMINKOWY DO POPIOŁU, GRILLA i PIECÓW CO 3w1
IDEALNY DO ODKURZANIA SAMOCHODU
BEZWORKOWY
Nowy model na rok 2020 wyposażony jest w specjalną strumienicę, kierującą popiół w bok zbiornika co w znaczący sposób eliminuje nadmierne zapychanie się filtra.

Doskonale nadaje się do małego warsztatu i garażu by spełniać funkcję odkurzacza jednocześnie może również odkurzać wykładziny dywany i różnego rodzaju podłogi a także wyciągać popiół z kominków, grillów i lotne popioły z pieców CO ( nie szlakę z popielnika). Zaleca się wymianę worka tekstylnego w zależności od funkcji jaką będzie pełnił tzn. jeden filtr do popiołów kurzu czy gipsu a drugi filtr do odkurzania w domu czy biurze. Moc nominalna 1650 W jest wystarczająca do spełnienia funkcji do jakich został przewidziany.

Po przełożeniu węża ssącego do otworu przy pokrywie (obok silnika) odkurzacz będzie pełnił funkcje dmuchawy np do liści, trocin, większych lekkich odpadów poprodukcyjnych itp.


Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 301

nr ogłoszenia: 22316